Tak, chcę zrobić zwrot zakupów - co dalej?

To jest krótki formularz umożliwiający zwrot zakupów. Proszę wpisać numer zamówienia - to ułatwi rozpoznanie sprawy, ale dane podane przy zakupie również mi wystarczą.

Zgodnie z Regulaminem sklepu zwrotu zakupionych produktów, lub pojedynczego produktu  bez podania przyczyny można dokonać w przeciągu 14 dni dni od zakupu - jest to wtedy tzw.  odstąpienie od umowy.

Odstąpieniu od umowy nie podlegają produkty na zamówienie indywidualne, co zostaje zaznaczone przy zawarciu umowy (podczas indywidualnego złożenia zamówienia) - są to produkty spoza sklepu internetowego.

Aby odstąpić od umowy proszę wybrać jeden ze sposobów  kontaktu:

 • wysłać formularz poniżej podając nr zamówienia. Można też dodać swoje uwagi!
 • wysłać maila o takiej treści i z numerem zamówienia na adres agnieszka@remediumbag.eu

Produkt należy wysłać niezwłocznie, ale nie później niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Adres nadania zwrotu znajduje się w okienku po prawej stronie - zostanie wysłany również w odpowiedzi na wiadomość.

Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym najtańszy dostępny w Sklepie koszt dostarczenia produktów (jeśli koszt pokrył Konsument) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

Ten sam formularz lub email można użyć w przypadku zgłaszania reklamacji.

 

Dziękuję!
Agnieszka.  Imię i nazwisko

  adres e-mail

  temat wiadomości

  wiadomość

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.


  Przy zapisie na Newsletter, który wysyłam raz w miesiącu, przesyłam aktywny kupon na pierwsze zakupy ze zniżką -15%. Piszę nie tylko o nowościach w sklepie, zapowiedziach kolekcji, ale również o tym, co ciekawego słychać w świecie odpowiedzialnej mody. Zapraszam!


   

  Pracownia Remedium

  Aga Sierpowska-Bartosik

  ul. Barska 16 Łódź Polska 94-215

  607076714

  Get Free Email Updates!

  Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!

  I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

  Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

  moje konto i kontakt - rozmowy przy kawie - polityka prywatności na stronie www - zdjęcie przedstawia saszetkę z telefonem i kawę w filiżance