Chcę złożyć zamówienie - jakie są sposoby wysyłki ?

Napisz do mnie w razie wątpliwości. Zamówienia w formie osobistego kontaktu (prawdziwe slow fashion!) również mile widziane.

Zgodnie z regulaminem sklepu zakupione produkty wysyłamy w następujący sposób:

  1. przesyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej Poczta Polska lub Paczkomaty InPost – koszt 12-20 zł (w zależności od wielkości paczki), orientacyjny czas dostawy: 3 dni od chwili realizacji zamówienia,
  2. odbiór osobisty w siedzibie Sklepu w Łodzi.
  3. przesyłka  darmowa przy zakupach o łącznej wartości powyżej 300 zł - w tym przypadku również proszę wybrać formę przesyłki.

Po osobistym kontakcie możliwe jest również nadanie paczki w dowolnej firmie kurierskiej.

Wybór przesyłki pojawia się automatycznie w formularzy w trakcie składania zamówienia w sklepie. Widoczne będą również koszty przesyłki.

Dziękuję!
Agnieszka.

Przy zapisie na Newsletter, który wysyłam raz w miesiącu, przesyłam aktywny kupon na pierwsze zakupy ze zniżką -15%. Piszę nie tylko o nowościach w sklepie, zapowiedziach kolekcji, ale również o tym, co ciekawego słychać w świecie odpowiedzialnej mody. Zapraszam!


 

Pracownia Remedium

Aga Sierpowska-Bartosik

ul. Barska 16 Łódź Polska 94-215

607076714

Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

moje konto i kontakt - rozmowy przy kawie - polityka prywatności na stronie www - zdjęcie przedstawia saszetkę z telefonem i kawę w filiżance