Kolory produktów w sklepie internetowym to niewątpliwie kluczowa sprawa, a już kolory papieru do szycia, z którego tworze dla Was torby to już sprawa podstawowa do omówienie. ... No własnie omówienia! Bo jak tu pokazać na zdjęciu kolor, kiedy każde urządzenie wyświetla kolory trochę inaczej, a ja robię zdjęcia w różnym świetle, czasem w domu czasem na zewnątrz..

 

Kiedy zaczęłam prace nad sklepem internetowym wpadłam na, jak mi się wydaje, bardzo dobry pomysł. Pokazać Wam sposób na znalezienie koloru tego specjalnego papieru, z którego szyję część kolekcji torebek. Bez kalibracji!

Przygotowywałam wtedy domową sesję zdjęciową rodzajów i kolorów papieru.... i jak zwykle dumałam nad światłem i jak to wszystko ogarnąć, żeby nikt nie był zdziwiony po otworzeniu pudełka z przesyłką.

 

I olśniło mnie!

 

Pokazać wam odcienie, kolory papieru do szycia za pomocą naturalnych rzeczy, które każdy ma w domu, lub w parku obok! Spojrzałam na pierwszą rolkę i ...tak - to jest cynamon! Torebka wisiała akurat na ścianie w towarzystwie wysłużonych już sosnowych ramek - ma identyczną barwę!


Nie napiszę, że poszło jak z płatka - o pomoc poprosiłam córkę - pokazałam jej rolkę Washpapy Tajga.  Ten odcień to bardzo "trudny", ale piękny odcień chłodnego brązu. Po chwili słyszę: "Mamo, to jest to" - i biegnie do mnie z młynkiem na pieprz, pełnym ziarenek czarnego i zielonego pieprzu ☺️ Idealnie ten odcień!


Mam jeszcze kilka braków - nie wiem czy nazwa "deseczka sosnowa" nie jest za długa 😉 Sama "sosna" może być myląca - dlatego, jakbyście miały jakieś pomysły, rozejrzyjcie się dookoła i dajcie znać!

Update - "deseczka sosnowa" już nieaktualna! Zdecydowanie i bardziej literacko ten odcień jest BURSZTYNOWY!
Wszystkie zdjęcia znajdziecie w jednym albumie tu na stronie.


Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.


Marka Remediumbag otrzymała w 2020 rekomendację Modopolis - III Forum Mody Polskiej. Jest to coroczne wydarzenie organizowane prze Art Inkubator w Łodzi.


Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.

 

 

rekomendacja modopolis 2020
sklepy wolne od futer

Zapraszam jeszcze do zapisania się na Newsletter, czyli Wieści z Pracowni Remedium, w których wysyłam informacje o nowościach i moich wpisach. Z zapisem wysyłam kupon na jednorazowe zakupy -15% od całego koszyka.


Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.


 

 

  • kolory natury
  • orzech
  • kamień
  • cynamon...