Kolory produktów w sklepie internetowym to niewątpliwie kluczowa sprawa, a już kolory papieru do szycia, z którego tworze dla Was torby to już sprawa podstawowa do omówienie. ... No własnie omówienia! Bo jak tu pokazać na zdjęciu kolor, kiedy każde urządzenie wyświetla kolory trochę inaczej, a ja robię zdjęcia w różnym świetle, czasem w domu czasem na zewnątrz..

 

Kiedy zaczęłam prace nad sklepem internetowym wpadłam na, jak mi się wydaje, bardzo dobry pomysł. Pokazać Wam sposób na znalezienie koloru tego specjalnego papieru, z którego szyję część kolekcji torebek. Bez kalibracji!

Przygotowywałam wtedy domową sesję zdjęciową rodzajów i kolorów papieru.... i jak zwykle dumałam nad światłem i jak to wszystko ogarnąć, żeby nikt nie był zdziwiony po otworzeniu pudełka z przesyłką.

 

I olśniło mnie!

 

Pokazać wam odcienie, kolory papieru do szycia za pomocą naturalnych rzeczy, które każdy ma w domu, lub w parku obok! Spojrzałam na pierwszą rolkę i ...tak - to jest cynamon! Torebka wisiała akurat na ścianie w towarzystwie wysłużonych już sosnowych ramek - ma identyczną barwę!


Nie napiszę, że poszło jak z płatka - o pomoc poprosiłam córkę - pokazałam jej rolkę Washpapy Tajga. Ten odcień to bardzo "trudny", ale piękny odcień chłodnego brązu. Po chwili słyszę: "Mamo, to jest to" - i biegnie do mnie z młynkiem na pieprz, pełnym ziarenek czarnego i zielonego pieprzu ☺️ Idealnie ten odcień!


Mam jeszcze kilka braków - nie wiem czy nazwa "deseczka sosnowa" nie jest za długa 😉 Sama "sosna" może być myląca - dlatego, jakbyście miały jakieś pomysły, rozejrzyjcie się dookoła i dajcie znać!

Update - "deseczka sosnowa" już nieaktualna! Zdecydowanie i bardziej literacko ten odcień jest BURSZTYNOWY!
Wszystkie zdjęcia znajdziecie w jednym albumie tu na stronie.

  • kolory natury
  • orzech
  • kamień
  • cynamon...