Kopertówka Origami Love Letters

Na ten pomysł nie mogłam nie wpaść! Pracując z tym wyjątkowym papierem (washable craft paper) zaprojektowanie kopertówki było naturalnym ruchem. Tym bardziej, że inne torby to modele raczej duże. Wystarczyło dostosować wykrój, dodać kilka ciekawych rozwiązań, aby kopertówka była praktyczna na co dzień i na wyjścia... i jest!

Kopertówka Love Letters to idealna torebka na wyjście - nie tylko wieczorowe, ale również praktyczna kopertówka na co dzień.


Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.


Marka Remediumbag otrzymała w 2020 rekomendację Modopolis - III Forum Mody Polskiej. Jest to coroczne wydarzenie organizowane prze Art Inkubator w Łodzi.


Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.


Zapraszam jeszcze do zapisania się na Newsletter, czyli Wieści z Pracowni Remedium, w których wysyłam informacje o nowościach i moich wpisach. Z zapisem wysyłam kupon na jednorazowe zakupy -15% od całego koszyka.


Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

sklepy wolne od futer
rekomendacja modopolis 2020
  • kolekcja origami bag
  • kopertówki wykonano z tkaniny papierowej
  • torebki wegańskie celuloza z lateksem syntetycznym
  • sezon 2017/2018