Przedstawiam torby papierowe z kolekcji Origami City. Tkanina papierowa to specjalny materiał,  który wybrałam, ponieważ daje wiele niesamowitych, twórczych możliwości i do tego produkowany jest w sposób odpowiedzialny w UE (Niemcy/Włochy/Polska).

Jako alternatywa do skóry daje świetne efekty wizualne: wygląda jak papier, ale jest dużo mocniejsza. Można ją również prać i prasować!

Papier taki "starzeje się" bardzo ładnie - materiał zaczyna z czasem nabierać faktury skóry. Idąc za papierową naturą tego materiału stworzyłam właśnie kolekcję Origami.


Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.


Marka Remediumbag otrzymała w 2020 rekomendację Modopolis - III Forum Mody Polskiej. Jest to coroczne wydarzenie organizowane prze Art Inkubator w Łodzi.


Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Torby papierowe, które można prać, to jedna z alterantyw. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.

 


Zapraszam jeszcze do zapisania się na Newsletter, czyli Wieści z Pracowni Remedium, w których wysyłam informacje o nowościach i moich wpisach. Z zapisem wysyłam kupon na jednorazowe zakupy -15% od całego koszyka.


Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

 

sklepy wolne od futer
rekomendacja modopolis 2020