Rodzaje torebek damskich

Rodzaje torebek damskich to nie jest wiedza tajemna, ale jeśli zaczniemy zgłębiać temat to fasonów, nazw i krojów torebek jest całe mnóstwo. Wiele z tych rodzajów ma swoje nazwy w języku angielskim, ale nie mamy odpowiednich nazw po polsku. Jest to galeria do artykułu "Prawie wszystkie rodzaje torebek damskich".

Jest to przewodnik nie tyle zakupowy, co internetowy, szczególnie dla fanek Instagrama - tam nazwa "bag", czy "torebka" ginie w tłumie, dlatego dobrze użyć jest specyficznej nazwy.


Remediumbag jest marką wegańską - wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki.
Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów - Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.
Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.

Przy zapisie na Newsletter, który wysyłam raz w miesiącu, przesyłam aktywny kupon na pierwsze zakupy ze zniżką -15%. Piszę nie tylko o nowościach w sklepie, zapowiedziach kolekcji, ale również o tym, co ciekawego słychać w świecie odpowiedzialnej mody. Zapraszam!


Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.


rekomendacja modopolis 2020
sklepy wolne od futer