Nowa sesja zdjęciowa - jeszcze raz torby z serii Origamibag. Kilka miesięcy temu rozpoczęłam współpracę z Adrianą Jabłońską, która tworzy w Łodzi fantastyczną przestrzeń dla kobiet. Jej T-point Concept Store jest wyjątkowym miejscem gdzie można kupić tylko polskie marki! Jest nawet bardziej lokalnie, ponieważ duża część projektantów tworzy właśnie w Łodzi.

 

Do T-point można nie tylko wpaść na zakupy, ale również wpaść na przemiły kobiecy wieczór, lub skorzystać z rad Ady, która jest trenerką wizerunku!

Obecnie Ada zajmuje się pięknymi sesjami dla kobiet i tworzy miejsce T-point - miejsce kobiecych spotkań i fabrykę dobrego nastroju!

 

Zapraszam do oglądania zdjęć - zobaczycie torby z kolekcji Origami City w nowej odsłonie w bardzo dobrym towarzystwie.

Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.


Marka Remediumbag otrzymała w 2020 rekomendację Modopolis - III Forum Mody Polskiej. Jest to coroczne wydarzenie organizowane prze Art Inkubator w Łodzi.


Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.

 

Zapraszam jeszcze do zapisania się na Newsletter, czyli Wieści z Pracowni Remedium, w których wysyłam informacje o nowościach i moich wpisach. Z zapisem wysyłam kupon na jednorazowe zakupy -15% od całego koszyka.

Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

rekomendacja modopolis 2020
sklepy wolne od futer
  • kolekcja Origami City
  • miejsce T-point Concept Store Łódź
  • stylizacje Adriana Jabłońska
  • wystąpiła Adriana Jabłońska