Nowe otwarcie w zamknięciu – brzmi nieźle :- )

W tegorocznym konkursie Modopolis – III Forum Mody Polskiej Remediumbag otrzymało wyróżnie i rekomendację 2020! Edycja to specjalna z powodu pandemii, dlatego Twórcy Modopolis przekierowali działania do sieci. Wyróżnione w ramach konkursu otrzymały możliwość wykonania różnych działań promocyjnych, np. profesjonalnej sesji zdjęciowej. Najbardziej ubolewam nad tym, że w tym roku nie ma showoroomu, natomiast najlepszym jak do tej pory efektem jest to, że wszystkie panele dyskusyjne są dostępne on-line – sprawdźcie koniecznie profil na fb oraz stronę Modopolis.

Nie mamy w tym roku możliwości spotkać się i pokazać na żywo, dlatego zdecydowałam się na sesję zdjęciową. Zdjęcia produktowe i towarzyszące, jak pewnie niektórzy wiedzą, wykonuję sama, ale tym razem chciałam skorzystać z okazji i wyjść trochę zza kulis. Opowiem trochę w tych prezentacjach o wartościach, projektach i tak po prostu o kolekcjach, które do tej pory powstały. Sesję wykonano w ramach projektu Modopolis- Forum Mody Polskiej. Do sesji udało mi się namówić Beloved Photography Studio Dziękuję! Sesja zdjęciowa odbyła się również w Łodzi w Art Inkubatorze.


Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.

Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.

Logo akcji Sklepy wolne od futer stowarzyszenia Otwarte Klatki

Przy zapisie na Newsletter, który wysyłam raz w miesiącu, przesyłam aktywny kupon na pierwsze zakupy ze zniżką -15%. Piszę nie tylko o nowościach w sklepie, zapowiedziach kolekcji, ale również o tym, co ciekawego słychać w świecie odpowiedzialnej mody. Zapraszam!

Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

  • sesja zdjęciowa: Art Inkubator Łódź
  • zdjęcia: Olga Kelm - Beloved Photography Studio
  • wykonano w ramach projektu: Modopolis - III Forum Mody Polskiej
  • rok: 2020
  • strona wydarzenia: modopolis.pl