Premierowa kolekcja Origami City to cztery podstawowe modele torebek w kilku odsłonach. Zastosowałam różne materiały i wielkości.

Do kolekcji wybrałam gruby impregnowany len o wyraźnym płóciennym splocie oraz Washpapę - materiał z celulozy i lateksu.

Len jest w kolorze czarnym, khaki lub naturalnym. Papier występuję w kilku ciekawych odcieniach ziemi, czarnym oraz białym.

Kolekcja Origami City to proste wyraziste formy inspirowane origami. Torba kryje dodatki takie jak szlufki do wpinania saszetki, czy smyczy na klucze. Nawet modele bez kieszeni stają się bardzo praktyczne. Kolekcja ta, jak i wszystkie inne torebki i dodatki powstające w pracowni, jest całkowicie wegańska.


Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.


Marka Remediumbag otrzymała w 2020 rekomendację Modopolis - III Forum Mody Polskiej. Jest to coroczne wydarzenie organizowane prze Art Inkubator w Łodzi.


Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.


Zapraszam jeszcze do zapisania się na Newsletter, czyli Wieści z Pracowni Remedium, w których wysyłam informacje o nowościach i moich wpisach. Z zapisem wysyłam kupon na jednorazowe zakupy -15% od całego koszyka.

Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

 

sklepy wolne od futer
  • kolekcja origami minimalistyczny krój
  • len wodoodporna impregnacja
  • tkanina papierowa można prać
  • marka wegańska