Przedstawiam torby lniane z kolekcji Origami. Len jest podstawowym materiałem w Pracowni Remedium. To materiał naturalny. Ten jest dodatkowo impregnowany od niepogody, do tego bardzo sztywny, co sprawia, że torby trzymają formę. Jest to brezent produkowany w Polsce. Poszukałam dystrybutora i trafiłam na na firmę blisko mojego miejsca zamieszkania - takie kontakty najbardziej lubię, bo może pojechać i wybrać wszystko osobiście. Do tego kontakt z pracowniki takiej firmy jest kolejnym ogniwem w odpowiedzialnym prowadzeniu firmy.

W kolekcjach znajdziecie kolor naturalny, czarny i khaki (produkcja na potrzeby wojska... także: "make peace, not war" )

Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.


Marka Remediumbag otrzymała w 2020 rekomendację Modopolis - III Forum Mody Polskiej. Jest to coroczne wydarzenie organizowane prze Art Inkubator w Łodzi.


Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Torby lniane to jedna z takich alternatyw. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.


Zapraszam jeszcze do zapisania się na Newsletter, czyli Wieści z Pracowni Remedium, w których wysyłam informacje o nowościach i moich wpisach. Z zapisem wysyłam kupon na jednorazowe zakupy -15% od całego koszyka.


Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

 

rekomendacja modopolis 2020
sklepy wolne od futer