Torebki podwójne to nowa kolekcja (2019) w Pracowni Remedium. Torebki tej serii są wykonane ze specjalnego papieru do szycia, który można prać i prasować. Pierwsza kolekcja skończona była latem 2019 i wtedy też odbyła się sesja zdjęciowa w samym sercu Łodzi. W sesji ponownie zgodziła się wystąpić Justyna Sendecka, oraz spontanicznie mój brat – Maciej Sierpowski. Oczywiście skoro w galerii to koniecznie czarno-biało wersje. Zdjęcia w różnych wariantach pojawiają się social mediach marki Remediumbag.


Logo akcji Sklepy wolne od futer stowarzyszenia Otwarte Klatki

Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.  

Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.

Przy zapisie na Newsletter, który wysyłam raz w miesiącu, przesyłam aktywny kupon na pierwsze zakupy ze zniżką -15%. Piszę nie tylko o nowościach w sklepie, zapowiedziach kolekcji, ale również o tym, co ciekawego słychać w świecie odpowiedzialnej mody. Zapraszam!

Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.


  • Sesja zdjęciowa: torebki podwójne latem
  • Wystąpili: Justyna Sendecka i Maciej Sierpowski
  • Zdjęcia wykonała: Agnieszka Sierpowska-Bartosik
  • rok: 2019
  • Łódź