Kolekcja jeansowa Jeans Out! powstała z tkaniny odnalezionej w pewnej podłódzkiej hurtowni. Jeans był ze skazą polegającą na przebarwieniu materiału co około 0,5 metra.. I tak przeleżała nie wiadomo ile czasu.

Urzekł mnie kolor tego jeansu oraz, to że jest to czysta bawełna bez dodatku innych (elastycznych) włókien. Doskonała na torby! Przy odpowiednim planie skaza trafia na szew lub cięcie 🙂 Worki mają uniwersalny, trochę mniejszy rozmiar, tak aby były wygodne dla dzieci. Do worków dodano świetne liny żeglarskie – serię worków nazwałam “Morskie Opowieści”. Torby jeansowe powstały w zamyśle jako komplet do worków na zasadzie “dla mamy torba, a dla córki lub syna worek na przydasie”.

Cała kolekcja dostępna w sklepie: https://remediumbag.eu/remediumwp/kategoria-produktu/jeans-out/


Remediumbag jest marką wegańską – wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów – Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.


Marka Remediumbag otrzymała w 2020 rekomendację Modopolis – III Forum Mody Polskiej. Jest to coroczne wydarzenie organizowane prze Art Inkubator w Łodzi.


Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.

rekomendacja modopolis 2020
sklepy wolne od futer

Zapraszam jeszcze do zapisania się na Newsletter, czyli Wieści z Pracowni Remedium, w których wysyłam informacje o nowościach i moich wpisach. Z zapisem wysyłam kupon na jednorazowe zakupy -15% od całego koszyka.

Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.

  • Kolekcja Jeans Out!
  • torby i worki
  • materiał jeans bawełniany
  • rok powstania 2019