Sesja zdjęciowa - torby Origami City

Jak powstały torby Origami? Kiedy w moje ręce trafił papier do szycia (washable craft paper) wiedziałam, że będzie z może być z niego piękne, ale przede wszystkim niebanalne origami. Miałam już do czynienia ze sztywnymi materiałami (impregnowany len - również w kolekcji) i zawsze była to dla mnie zaleta, do wykorzystania w ciekawy sposób.

Jeśli myślimy o papierze i zabawie formą to pierwszy co, przynajmniej mi, przychodzi do głowy, to właśnie Origami. Przedstawiam tu pierwszą kolekcję Origamibag, która powstała w 2017 roku. W sesji wystąpiła Justyna Sendecka, jedna z pierwszych testerek i przyjaciół marki!


Remediumbag jest marką wegańską - wszystkie torby i akcesoria wykonane są z materiałów naturalnych lub alternatywnych do skóry. Sklep jest na oficjalnej liście Sklepów wolnych od futer w ramach akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki.
Jednocześnie Remediumbag znajduje się na międzynarodowej liście dla marek i projektantów - Fur Free Retailers.  Znajduje się ona tutaj.
Oczywiście marka wegańska oznacza coś więcej – torebki są z materiałów alternatywnych do skóry. Sięgam po materiały naturalne i te obiecujące na przyszłość, nowoczesne. Na pytanie “co to właściwie znaczy torebka wegańska?” próbuję odpowiedzieć tutaj.

Przy zapisie na Newsletter, który wysyłam raz w miesiącu, przesyłam aktywny kupon na pierwsze zakupy ze zniżką -15%. Piszę nie tylko o nowościach w sklepie, zapowiedziach kolekcji, ale również o tym, co ciekawego słychać w świecie odpowiedzialnej mody. Zapraszam!


Get Free Email Updates!

Zapisz się - wieści, nowości, wydarzenia, opinie, inspiracje, oraz -15% na pierwsze zakupy!I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Podaje swoje dane, ponieważ zgadzam się na otrzymanie wieści i przyszłych newsletterów z Pracowni Remedium. Jeżeli nie będą mi się podobać, to po prostu się wypiszę.


sklepy wolne od futer
  • Kolekcja 2017/2018 Origamibag
  • Sesja zdjeciowa wystąpiła Justyna Sendecka
  • Len sztywny len impregnowany (WOPG)
  • Papier tkanina z celulozy wzmacnianej lateksem syntetycznym. Można prać!