Wygodne i praktyczne akcesoria do torby i torebki

Podstawowe rozwiązania, które można znaleźć w torebce z Pracowni Remedium:
  • smycz lub etui na klucze (najlepiej przypięte gdzieś blisko kieszonki)
  • osobna saszetka/etui zamiast wszystkich wszywanych kieszonek
  • kieszeń na zamek - jedna duża na portfel, telefon
  • dwie mniejsze kieszenie np. na telefon, chusteczki i klucze
  • kilka kółek, w które można wpiąć to co przydatne.

O takich organizacyjnych rozwiązaniach napisałam kiedyś tutaj.

Wyposażenie podstawowe

Baza w torbach Remediumbag, to kółka/półkola do wpinania dodatkowych akcesoriów oraz smycz na klucze. Ilość takich specjalnych kółek zmienia się w zależności od modelu. I tak, w podstawowym modelu kolekcji Origami (model OpenMind) są dwa kółka rozmieszczone po bokach torby. Można wpiąć dodatkową saszetkę, nadając jej funkcję kieszeni wewnętrznej na zamek.

 

Kolejne dodatki zmieniają się w zależności od modelu - jeśli w modelu nie ma "wbudowanej" kieszeni zawsze dodawana jest do niej mała saszetka, która przejmie rolę takiej kieszeni, a dodatkowo może być użyta jako mała kosmetyczka, lub minimalistyczna nerka na pasek (posiada szlufkę do mocowania na pasek).

 

Do niektórych modeli dodawane są praktyczne wizytowniki uszyte ze skrawków materiału. Tak jest w przypadku kopertówek LoveLetters.

akcesoria przydatne w torbie

podstawowe akcesoria do toreb Remediumbag

akcesoria remediumbag do organizacji w torbie

Dodatkowe akcesoria przydatne w torbie

Dodatkowe akcesoria i organizery

Dodatkowe akcesoria to saszetki wielkości kosmetyczki - na niezbędne w torebce damskie drobiazgi, a także duże saszetki, które pomieszczą notes i dokumenty. Jest również minimalistyczne etui na dokumenty, które wymyślił mój mąż - rozmiar na dowód rejestracyjny sprawdza się idealnie, bo w razie potrzeby mieści kartę płatniczą i papierową gotówkę...

 

W kolejnych seriach pojawiać się będą propozycje takie jak organizer do torebki, który można przekładać z jednej torebki do drugiej, lub po prostu użyć takiego organizera na biurku.